Sales / Service Network

Bij DIGI Benelux zijn we trots op ons teamwork, zonder deze konden we niet zorgen voor de hoge kwaliteit van de producten en het niveau van de service die onze consumenten verdienen. Ons toegewijde en professionele salesteam en zeer bekwame servicetechniekers streven ernaar om te voldoen aan de behoeften van de klant. We zorgen er steeds voor dat alle vragen snel en efficiënt worden aangepakt.
De vooruitgang van onze producten wordt voldaan door alle medewerkers, van onze professionele software en hardware teams tot en met onze toegewijde techniekers,In combinatie met de volledige steun van onze administratie coördinatoren, proberen we onze klanten te voorzien van een kwaliteit pakket volgens de hoogste standaard.

Enrique Esquiliche

Enrique Esquiliche

Algemeen directeur
Benelux

>Philip Segaert

Philip Segaert

Verkoop Retail
Oost & West Vlaanderen

E-mail p.segaert@be.digi-group.com
Phone : +32 (0)475 75 35 36
Carl Onghena

Carl Onghena

Verkoop Retail
Antwerpen/Limburg/Vlaams
Brabant

E-mail c.onghena@be.digi-group.com
Phone : +32 (0)475 71 20 54
Tony Lomma

Tony Lomma

Verkoop Retail
Luik/Namen/Henegouwen/Luxemburg

E-mail t.lomma@be.digi-group.com
Phone : +32 (0)475 71 20 58
Björn Thys

Björn Thys

Verkoop ESL
België

E-mail b.thys@be.digi-group.com
Phone : +32 (0)473 92 46 18

Sales/Service network DIGI Benelux

Henk Kos

Henk Kos

Verkoop Retail
Key accounts

E-mail h.kos@nl.digi-group.com
Phone : +31 (0)6 53 50 31 68
Frans Leber

Frans Leber

Verkoop Retail
Noord-Holland/Zuid-Holland

E-mail f.leber@nl.digi-group.com
Phone : +31 (0)6 53 50 31 89
Fred Verver

Fred Verver

Verkoop Retail
Utrecht/Zeeland

E-mail f.leber@nl.digi-group.com
Phone : +31 (0)6 53 50 31 98
Johan van Goor

Johan van Goore

Verkoop Retail
Brabant/Limburg

E-mail j.vangoor@nl.digi-group.com
Phone : +31 (0)6 53 50 31 97
Mario Lutkehaus

Mario Lutkehaus

Verkoop Retail
Gelderland/Overijssel/Friesland/Groningen

E-mail m.lutkehaus@nl.digi-group.com
Phone : +31 (0)6 53 50 31 99